Haber

Antalya’da trafikte yol vermemek için mücadele edin

– Karısının ve çocuğunun önünde tehdit ve küfürler ederek, yolunu kesip araçtan indiler.

Kamyon şoförü, camları kapatarak aracı kilitledi ve ardından hızla olay yerinden uzaklaştı.

Eşi ve çocuğuyla birlikte gezerken hayatının şokunu yaşadı.

ANTALYA – Antalya’da trafikte yol vermeme nedeniyle meydana geldiği iddia edilen olayda, bir otomobil kamyoneti durdurdu. Otomobildekiler araçtan inip hakaretler ve tehditler savururken, olayın kavgaya dönüşeceğini düşünen tır şoförü, eşi ve çocuğuyla birlikte aracın camlarını kapatarak hızla olay yerinden ayrıldı. sahne. O anlar araç kamerasına yansırken, tır şoförü şikayetçi oldu.

Olay, dün akşam saatlerinde D400 Karayolu üzerinde Aksu ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşi ve çocukları ile birlikte gelen Zafer Gök, seyir halindeyken sirenleriyle gelen ambulansa yol verdi. Bu sırada ambulansı takip eden ve ikaz lambaları yanan başka bir araç, teze göre Gök’ün kullandığı araca çarptı. Daha sonra araçtan inenler Gök ile sözlü tartışmaya girdi. Olayın kavgaya dönüşeceğini anlayan Gök, hızla camları kapatarak olay yerinden ayrıldı. O anlar saniye saniye araç kamerasına yansıdı.

Olay anını anlatan Zafer Gök, “Serik – Antalya istikametinden gelirken sirenleriyle önümüzde ilerleyen ambulansa yol verdim. Dört ayaklı bir araç vardı, ben de verdim. geri geldi ve aracımın arka köşesine çarptı.Sürekli şerit değiştiriyordu.Bir şeye ihtiyacın var mı?’ Sordum hayır dedi küfür etmeye başladı camları kilitledim sonra önümüzü kestiler önümüzü kestikten sonra saldırdılar ilerlemek zorunda kaldım çünkü araçta eşim ve kızım vardı , Karşılık vermek istemedim. Cevap verseydim işler daha kötü olabilirdi. “Direk ayrılmayı seçtim. Suç duyurusunda bulunacağım. Eşim araba kullanırken 112’yi aramamdan korktu. Çocuğum geceleri uyumadı. Bugün bir psikologdan randevu aldım. Elimizden geldiğince her yere başvuracağız, hakkımızı arayacağız. Ben böyle insanların toplum içinde olmasını istemiyorum” dedi.

odemis-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu