Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage 2024’e Kadar Ölmüş Olabilir

Bu yıl çıkmasını dört gözle beklediğimiz oyunlardan biri. Assassin’s Creed Mirage 2024 yılına ertelenebilir. Ortaya koyduğu bilgilerle dikkatleri üzerine çeken ScriptLeaksR6, Bağdat macerası için daha da bekleyeceğiz önerisinde bulundu. Detaylar burada.

İlk olarak söylentilerle karşımıza çıkan Assassin’s Creed Mirage, son Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulmuştu. Basim Ibn Ishaq rolünü oynayacağımız oyun için Fransız yayıncı tarafından bazı bilgiler verildi. Ancak, uzun zamandır onun hakkında hiçbir şey duymadık. Aralık ayında sizlerle paylaştığımız haberde Nisan, Mayıs veya Haziran aylarında çıkması beklenirken Ağustos ayına kaydırıldığı söylendi. Ancak Basim Ibn Ishaq ile maceramız için 2024 yılını beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Assassin’s Creed Mirage 2024’te Kalacak mı?

Twitter hesabından bir gönderi paylaşan bilgi madencisi ScriptLeaksR6, Assassin’s Creed Mirage ve The Crew Motorfest oyunlarının ertelendiğini söylüyor. Gönderinin alt kısmında yer alan bir ScriptLeaksR6 yorumuna bakılırsa 2023’ün son çeyreği ile 2024’ün ikinci çeyreğinin ortaları arasında yani en erken Eylül, en geç Haziran aylarında sonuçlanıyor.

Bildiğiniz gibi Ubisoft için durum uzun süredir pek parlak değil. Örneğin Kurukafa ve Kemikler bir kez daha ertelenirken, birçok proje mali zorluklar nedeniyle iptal edildi. Bakalım bir sonraki Ubisoft Forward bize neler getirecek? Assassin’s Creed Mirage oyununun ertelenip ertelenmediğini kesin olarak öğrenmeyi umuyoruz. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu