Haber

Bayraklı Belediyesi İzmir Fuarı’nda fark yarattı

İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılan Bayraklı Belediyesi, modern standı ve projeleriyle dikkat çekti. İlçe tarihine özgü Smyrna figürlerinin yer aldığı, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklere ev sahipliği yapan stant, binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

 

GÖSTERİLER DEĞERLENDİRİLDİ

Türkiye’nin en köklü organizasyonu olan İzmir Enternasyonal Fuarı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin konut mülkiyetinde 92. kez düzenlendi. Smyrna Höyüğü’nde sergilenen sütunların figürleriyle zenginleştirilen Bayraklı Belediyesi standındaki gösteri ve performanslar beğeni topladı. Binlerce ziyaretçinin ziyaret ettiği fuarda Bayraklı standı bu yıl da etkinlik ve projeleriyle fark yarattı. Doğançay Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifinin gıda ürünleri sergilendi. Proje ve çalışmaların tanıtıldığı stantta Bayraklı Emek Dünyası Kadın Kooperatifi üyeleri de el emeği ve göz nuru çalışmalarını sergiledi. Fuar kapsamında gerçekleştirilen kültür-sanat ve spor etkinlikleri ilgiyle izlendi.

 

BAYRAKLI’YI TANITTIK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bu yıl İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yerimizi alarak İzmir’in kalbi Bayraklı’nın potansiyelini ve projelerimizi tanıttık. Binlerce ziyaretçinin ziyaret ettiği standımızda vatandaşlarımızı ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Fuar boyunca bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu