Yaşam

Bihter’i Farah Zeynep Abdullah’ın oynayacağı Aşk-ı Memnu filminde Behlül’ü kim oynayacak?

Aşk-ı Memnu Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdırmış yapımlarımızdan biridir. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu bu kez film oluyor. Netflix için çekilecek olan ‘Bihter’ filminin şimdiden gündemi sarstığını söyleyebiliriz. Farah Zeynep Abdullah’ın Bihter karakterine hayat vereceği yapımda Behlül’ü hangi oyuncunun canlandıracağı elbette büyük merak konusu oldu.

Ayrıntılara bir göz atalım. ??

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/kultur…

Eminiz ki aramızda Aşk-ı Memnu’yu izlemeyen, final sahnesindeki replikleri ezbere bilmeyen yoktur…

2008-2010 yılının ortalarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu, Türk televizyon tarihine damga vuran yapımlardan biri oldu.

Her sahnesi her karakteriyle milyonların gönlünde ayrı bir yere sahip olan Aşk-ı Memnu inanılmaz bir hayran kitlesi edinmiştir. Halen hafızalarımızın bir köşesinde yer alan imalatla ilgili geçtiğimiz günlerde sevindirici bir gelişme yaşandı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Selçuk Prosedür gibi başarılı isimlerin paylaştığı Aşk-ı Memnu’nun dijital platformda sinema filmi olarak yayınlanacağı haberi bomba gibi düştü.

Oyuncu kadrosunun hızlı ve büyük bir titizlikle yürütüldüğü TAFF Pictures’ın ‘Bihter’ filmi Netflix’te yayınlanacak.

Aşk-ı Memnu efsanesinin başrol kadın karakteri Bihter’in hikayesinin anlatılacağı ‘Bihter’ filminde başrolü kimin oynayacağı da elbette merak konusu oldu.

Haberi duyanlar doğal olarak ‘Bihter’ karakteriyle devleşen Beren Saat’in başrol oyuncusu olacağını düşündü ama hiç düşünülmedi. Bergen sinemasıyla gündeme damgasını vuran Farah Zeynep Abdullah yeni Bihterimiz oldu.

Sinemada izlenme rekorları kıran ‘Bergen’in yönetmenleri Mehmet Binay ve Caner Alper ‘Bihter’ filmini de çekecek.

Senaryosunu Merve Göntem’in yazacağı merakla beklenen yapımda Farah Zeynep Abdullah’ın partnerinin kim olacağı şimdiden tartışılmaya başlandı.

Bihter’i kimin canlandıracağını öğrenen gözler Behlül’ün üzerindedir. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Behlül olması beklenen birkaç oyuncu adayı var. Peki, kimler ‘Behlül’ olmaya aday? Bakalım…

Alp Navruz

Serkan Çayoğlu

Ekin Koç

Halit Özgür Sarı

Deniz Can Aktaş

Çağlar Ertuğrul

Boran Kuzum

Tolga Sarıtaş

Deneme atışlarının ardından hangi oyuncunun ‘Behlül’ olacağı belli olacak.

haberyumurtalik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu