Yaşam

Cem Yılmaz YBY Woods Gençlik Festivali’nde Hem Sanatla Hem Kahkaha Dolu

Sanat ormanı YBY Woods, gençleri ve sinemaya gönül vermiş Cem Yılmaz’ı Kemerburgaz Kent Ormanı atmosferinde ‘Gençlik Şenliği’ne kavuşturdu.

Yazdığı, oynadığı ve yönettiği ‘Yakında’ filmini gençlerle birlikte izleyen Cem Yılmaz, gösterimin ardından soruları yanıtlayarak sinemanın yaratım ve çekim süreçlerini sinemaseverlerle paylaştı.

Konserlerden festivallere, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimini yaşatmayı odağına alan YBY Woods, eğlenceli etkinlikleriyle gençleri Gençlik Festivali’nde buluşturdu. YBY Woods’un sinemaya gönül vermiş Cem Yılmaz’ı sinemaseverlerle buluşturduğu festivalde, ‘Yakında’ açık hava sineması da izlendi. Yazdığı, oynadığı ve yönettiği sinemayı gençlerle birlikte izleyen Cem Yılmaz, gençlerle sinemayı değerlendirerek sorularını yanıtladı. Yaptığı esprilerle herkesi güldüren Cem Yılmaz, YBY Woods Gençlik Festivali’nde renkli anlar yaşadı.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; ormanda, gökyüzünün altında eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dernekpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu