Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan örgüt üyelerine ikinci tur talimat

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti il ​​başkanları, milletvekilleri, milletvekili adayları ve belediye başkanları toplantısında konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Bazı arkadaşlarımız görevlerine devam edecek, diğerleri ile de çalışmaya devam edeceğiz. Yeni seçilen ve yeniden seçilen milletvekillerimizi tebrik ediyorum.

14 Mayıs’ta dünyaya örnek olacak demokrasi sınavını verdik. Milli iradeyi en sağlıklı şekilde sandığa yansıtmak için üzerine düşen görevi, samimi gayretlerle yerine getiren arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

İlçe başkanlarımızı ve yönetimlerimizi, sandık kurulu üyelerimizi, gözlemcilerimizi ve bizimle birlikte süreci yönetenleri kutluyorum. İnşallah 28 Mayıs’ta da aynı gayreti göstererek demokrasiyi taçlandıracağız.

Biz bu sıkıntıyı bitirene kadar çalışmalarımız en ufak bir rehavete mahal vermeden devam edecek.

Karşımızdaki insanları görüyorsunuz. Seçimi açıkta bitirmelerine rağmen suyu bulandırmak için her şeyi yapıyorlar.

Bizler de aynı şekilde dimdik durmaz ve faaliyetlerimizi yürütmezsek, karşı tarafın beyinsiz tavırlarıyla sandığa yıkılacağından hiç şüpheniz olmasın.

İlçe başkanlarımızı ve yönetimlerimizi, sandık kurulu üyelerimizi, gözlemcilerimizi ve bizimle birlikte süreci yönetenleri kutluyorum. İnşallah 28 Mayıs’ta da aynı gayreti göstererek demokrasiyi taçlandıracağız.

Bu sayımızı bitirene kadar çalışmalarımız kesintisiz, en ufak bir rehavete mahal vermeden devam edecek.

28 Mayıs’a kadar bu işe sarılarak Cumhur İttifakı üzerinde oynanan oyunu bozacağız. Nihai zaferi ilan edeceğiz. 28 Mayıs’a kadar gece gündüz çalışacaksınız.

Pazar günü, 16. ve 17. seçimlerde açık bir pivot galibiyetiyle zirveye çıkmayı başardınız.

18. seçimimizin de açık ara galibi olacağımızdan hiç şüphemiz yok. Güvenimizi boşa çıkarmayacağınıza inanıyorum.

Ülkemizin 14 Mayıs seçimleri siyasi tarihimizde özel bir yere sahip olacaktır. Güçlü bir atmosferde geçen seçimleri çok şükür başarıyla tamamladık.

Cumhur İttifakı olarak 322 milletvekili ile Meclis’te çoğunluğu sağladık.

DETAYLAR GELİYOR…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu