Haber

Halkbank’ın hedefi 3 kulvarda da başarılı olmak

Voleybol AXA Efeler Ligi’nin lideri Halkbank, Avrupa’da ve kupada başarılı olmayı hedefliyor.

CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nu birinci bitirip doğrudan çeyrek finale yükselen ve İtalya’dan Cucine Lube Civitanova ile eşleşen başkentten yapılan açıklamada, görüşlerine yer verilen milli orta oyuncusu Yunus Emre Tayaz, şunları söyledi: ekip olarak, “Büyük bir uyum, üst düzey dostluk ve dostluk yakaladık. İşbirliği ile sinerji oluşturduklarını söyledi.

Erkekler AXA Insurance Cup Voleybol Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu’nda yarı finale çıkmayı başaran mavi beyazlı takımın 3 kulvarda da başarıyı hedeflediğini vurgulayan Yunus Emre, ligin birincilikle ödüllendirildiğine dikkat çekti. Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle orta.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun verdiği ortanın 3 Mart Cuma günü Başşehir Voleybol Salonu’nda oynanacak Tokat Belediye Pleven maçıyla sona ereceğini ifade eden Yunus Emre, “Duygularım karışık. deprem ve ardından gelen acı dedi.

Mavi beyazlı grupta dostluk ilişkilerinin üst düzeyde olduğunu vurgulayan genç oyuncu, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Türk erkek voleybol gruplarının ortasında üç kulvarda yoluna devam eden tek takımız. Şu ana kadar istediğimiz gibi ilerliyoruz. Çünkü çok ve verimli çalışıyoruz. Ortada inişler ve çıkışlar oluyor. ama bizim o durumlara tepkimiz bu kısma kadar olumlu oldu.Umarım daha da iyi oluruz.Ligde, Avrupa’da ve kupada sinerji ile güzel bir kapanış istiyoruz.Grubumuzun kimyası iyi.Arkadaşlıklarımız üst seviyede. Saha içinde ve dışında her zaman bağlantıdayız. Yardım ediyoruz ve inanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu