Haber

Kayseri Kocasinan’a yeni nikah salonu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan ilçesine yakışır bir nikah salonu yapmak için çalıştıklarını vurgulayan Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar; “Hemşehrilerim, her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu vesileyle genç çiftlerin, evlilik yolunda attıkları ilk adımda en iyi hizmeti sunacağız” dedi.

Mevlana Mahallesi’ndeki Mevlana Parkı içerisinde bulunan tesiste devam eden tadilat ve bakım süreçleri tamamlandıktan sonra nikah süreçlerinin yeni yerinde hizmet vermeye başlayacağını açıklayan Lider Çolakbayrakdar, yazlık ve kışlık yer diye iki farklı konseptle hazırlanacak olan yeni yerde genç çiftler, en memnun ‘Evet’ini çok daha çağdaş bir salonda diyeceğini söyledi.

Vatandaş odaklı hizmetleri kesintisiz yürütmeye devam ettiklerine dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “Kocasinan belediyesi olarak bizler yeni yuvaların kurulmasına vesile oluyoruz. Yeni evlenen çiftlerin ve ailelerin keyifli vakitlerinde yanlarında olmamız bizleri keyifli ediyor. Mevcuttaki çağdaş nikah salonuyla genç çiftlere, hayatlarının en memnun anını yaşadıkları nezih bir ortam sunuyoruz. Artık ise daha konforlu ortamda daha yeterli hizmet vermek emeliyle yeni nikah salonunu dizayn ediyoruz. Hem açık havada hem de daha nezih ve ferah ortamda nikah süreçleri gerçekleştireceğiz. Gençlerimizin daha huzurlu ve daha memnun yuva kurmaları için her vakit yanlarındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Bu vesileyle evlenen bütün çiftlerimize sevgi, hürmet ve anlayış içinde huzurlu, sağlıklı ve keyifli bir ömür diliyorum” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu