Haber

KEMİAD 4. Açık Masa Tenisi Festivali başladı

Kemer Turizm ve İşadamları Derneği’nin (KEMİAD) bu yıl dördüncüsü düzenlediği açık masa tenisi şenliği başladı.

Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 4. Kemer Açık Masa Tenisi Festivali’nin açılışına Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, KEMİAD Başkanı İstek Sönmez, Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Dinçer Sarıkaya, Kemer Gençlik ve Spor Müdürü Kamil Bozkurt katıldı. KEMİAD Yönetimi. Toplantıya meclis üyeleri ve sporcular katıldı.

Organizasyon saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kadın ve erkek kategorilerinde düzenlenecek etkinliğe yaşları 7 ile 83 arasında değişen toplam 110 sporcu katılacak.

Organizasyonun açılış maçı Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile KETOB Lideri Dinçer Sarıkaya arasında yapıldı.

Maç öncesinde Lider Topaloğlu’nun, KETOB Lideri Sarıkaya’dan Ahmet Erkal Güçlendirme Eğitim Kursu’nda üniversiteye hazırlanan 400 öğrenciye maçı kazanma karşılığında ücretsiz yemek vermesini istemesi, renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Açılış maçını Lider Topaloğlu’na kaybeden Sarıkaya, öğrencilere yemek sözü verdi.

Başkan Topaloğlu, Okul Sporları Masa Tenisi Yıldız Kızlar İl Şampiyonası’na katılan Beldibi Ortaokulu öğrencileri Aleyna Aslanoğlu ve Gülçiçek Selim ile de özel maç yaptı.

Organizasyonun açılışında konuşan Lider Topaloğlu, organizasyona katılan sporculara başarılar dilediğini belirterek, KEMİAD Başkanı İstek Sönmez’e emeklerinden dolayı teşekkür etti.

KEMİAD Başkanı Sönmez, organizasyonun şenlik havasında gerçekleştiğini belirterek, “İster Antalya’dan gelen sporcuların ulaşımı olsun, ister verdiği destek olsun bizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmayan Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu’na çok teşekkür ediyorum. Spora ve sporculara veriyor.” söz konusu.

Çeşitli dans gösterilerinin de yer aldığı etkinlik yarın sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu