Ekonomi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çalışanlarının Maaş Kartlarını TROY’a Taşıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, çalışanlarının maaş kartlarını Bankalararası Kart Merkezi’nin geliştirdiği yerli kart TROY’a taşıma kararı aldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, kasım ayında olağan toplantıda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Korucuk İlçesi’ndeki 240 konutluk projenin ön satış başvurularının 15 Kasım’da başlayacağını, büyük fırsatlar sunacaklarını belirtti. ödemede kolaylık.

Yüce, başvuruların KONUT AŞ promosyon noktalarında yapılacağını, peşin alımlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacağını, yüzde 25 peşinatla başlayarak, 6 ayda bir yüzde 2 ya da yüzde 3 orta taksitli ve peşin ödemeli olacağını bildirdi. 84 ay veya 120 ay vadeli seçenekler.

İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarının bir ayı aşkın süredir devam ettiğini hatırlatan Aziz, şöyle konuştu:

“Filistin’de 7 Ekim’den bu yana devam eden insanlık dışı savaş, İsrail’in ne kadar merhametten ve vicdandan yoksun olduğunu bize açıkça göstermektedir. Filistin’de tüm dünyanın gözü önünde benzeri görülmemiş bir trajedi yaşanmaktadır. Hastaneler, okullar, camiler ve hastaneler mülteci kampları bombalanıyor, “Yaşlı, kadın ve çocukların da aralarında bulunduğu masum insanlar vahşice katlediliyor.”

Gazze halkına umut olmak için ellerinden geleni yaptıklarını vurgulayan Yüce, “Elimizle, dilimizle, yüreğimizle elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İsrail’in yaptığı zulme sessiz kalmamak için elimizden geleni yapıyoruz. İsrail markalı ürünleri belediyemizin iştirak ve tesislerinden kaldırdık. Bu anlamda her biri “Her türlü boykot kararını hızla alarak bu terör devletine karşı hep birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Aziz, kararlarına bir yenisini daha eklediklerini belirterek, “Meslektaşlarımızın maaş kartlarını ulusal ödeme yöntemi olan TROY’a çeviriyoruz. Gazze’deki masumların feryadı göklere ulaşırken biz de Büyükşehir olarak büyükşehir olarak hizmet vermekteyiz. Belediye olarak bu zulme ve işgale karşı çıkın.” İfadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu