Haber

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı

BAŞKAN BİLGİN’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Bilgin bildirisinde; “Öğretmenlerimiz kalpleri insan sevgisi ile dolu, mesleğini en âlâ formda yapma çabası içinde, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için jenerasyonlar yetiştirmeyi emel edinmiş fedakâr bireylerdir. Çocuklarımızı her türlü bilgi ve maharet ile donatan kutsal bir mesleğin mensuplarıdır.

Her vakit sevgi ve hürmetle andığımız kıymetli öğretmenlerimizin en büyük memnunluk ve onur kaynağı, yetiştirdikleri öğrencileridir. Hayatımızda başarılı olduğumuz her alanda öğretmenlerimizin emeği büyüktür.

Yüzleri daima ileriye dönük, çalışma azmini yitirmemiş öğretmenlerimiz, toplumumuza her vakit umut aşılamış, toplum bağlarını güçlendirmiş, toplumsal kıymetlerin yaşatılmasına katkı da bulunmuş, fikir dünyamızı zenginleştirmiştir.

Gazi Mustafa Kemal’e başöğretmenlik unvanının verildiği bu manalı günde, karşılığı ödenmez bir vazifesi ifa eden öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, tüm eğitim topluluğumuzun “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü tebrik ediyorum.” tabirlerine yer verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu