Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Afyonkarahisar’ı ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, Afyonkarahisar’ı ziyaret ederek programlara katıldı.

Gelişmiş, Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde (AKÜ) teknoloji alanında öğrenci kulübü temsilcileriyle bir toplantıya geldi.

Turizm Fakültesi’ndeki ekosistem toplantısına katıldıktan sonra AKÜ Rektörlüğü ve Afyonkarahisar Belediyesi’ne geçerek AK Parti İl Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi.

İleri burada yaptığı konuşmada AK Parti’nin Afyonkarahisar’da özel bir yeri ve önemi olduğunu belirterek, mücadelede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dava ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından kararlılıkla yürümeye devam edeceklerini vurgulayan İleri, şunları söyledi:

“2023’te yapılacak seçimler öncesi AK Parti’nin yaptıklarını, yapacaklarını sahada yorulmadan vatandaşlarımıza anlatacağız. AK Parti iktidarı ülkemizi ekonomiden sağlığa, milli savunmadan teknolojiye dönüştürdü. 20 yıldır bize özgüvenimizi geri verdi.”

Seçim sürecinde de Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olacaklarını ve bunun için gece gündüz birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Buradaki programın ardından Dumlupınar Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret eden İleri, partisi İscehisar Kaymakamlığı’nın düzenlediği “vefa buluşması” programına katıldı.

Daha sonra Genç MÜSİAD 3. Olağan Genel Kurulu’na katılan İleri, “Net Konuşalım” programında inovasyon, girişimcilik, iş dünyası ve teknoloji alanlarındaki bilgi ve birikimlerini gençlere anlattı.

İleri’nin Afyonkarahisar’daki programlarına AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu