Teknoloji

SYNCED, Witchfire DLSS Güncellemesini Aldı!

Eylül ayında işler düzelirken, NVIDIA GeForce daha fazla oyun için DLSS teknolojisini duyurmaya devam ediyor. DLSS, beşinci yılını kutlayan sektör lideri bir teknoloji haline geldi ve yapay zeka ayağı sayesinde sürekli gelişiyor.

SYNCED, DLSS 3 Performans Güncellemesiyle Yayınlandı!

SYNCED, NVIDIA DLSS 3 desteğiyle 8 Eylül’de Steam ve Epic Game Store’da resmi olarak piyasaya sürülecek ve GeForce RTX oyuncularına harika bir deneyim sunacak.

 

Witchfire, DLSS 3 ve Reflex ile Erken Erişime Giriyor

Witchfire 20 Eylül’de erken erişime çıktığında, GeForce RTX PC’ler ve dizüstü bilgisayarlardaki oyun grafikleri NVIDIA DLSS 3 ile hızlandırılacak ve NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesi azaltılarak oyun daha da duyarlı hale getirilecek.

 

‘Lies of P’ ve ‘Party Animals’ DLSS Performans Desteğiyle Yayında!

Lies of P, 19 Eylül’de DLSS 2 temel alınarak piyasaya sürülüyor. GeForce RTX oyuncuları, DLSS 2 ile performanslarını önemli ölçüde artıracak ve NVIDIA’nın GeForce RTX 40 Serisi ile, maksimum ayarlar etkinleştirildiğinde 4K’da kare hızlarında ortalama 1,9 kat artış görebilecekler.

Parti Hayvanları 20 Eylül’de piyasaya sürülecek ve GeForce RTX oyuncuları, DLSS 2 ile performansı artırarak ve NVIDIA Reflex ile sistem gecikmesini azaltarak rekabet avantajı elde edecek.

 

Bu hafta DLSS desteği alan oyunların listesi şöyle:

SENKRONİZE EDİLDİ,8 Eylül’de DLSS 3 desteğiyle çıkıyor.

P’nin yalanlarıDLSS 2 ile 19 Eylül’de başlıyor.

cadı ateşi,DLSS 3 ve Reflex takviyesiyle 20 Eylül’de çıkıyor.

Parti hayvanlarıDLSS 2 ve Reflex desteğiyle 20 Eylül’de yayınlandı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu